Nora Istrefi ”tradicionale”

29 Nëntor 2012 - 21:17      

Ditë më parë, në udhëtimin e saj në Shqipëri, Nora Istrefi ka shijuar atë.
Në shënim të këtij përvjetori te rëndësishëm historik, këngëtarja i është kthyer tradicionales dhe gjatë vizitës në muze ka veshur kostume kombëtare shqiptare.

Prishtinë, 28 nëntor - Ditë më parë, në udhëtimin e saj në Shqipëri,  Nora Istrefi ka shijuar atë.

Në shënim të këtij përvjetori te rëndësishëm historik, këngëtarja i është kthyer tradicionales dhe gjatë vizitës në muze ka veshur kostume kombëtare shqiptare.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...