PDSH “shpërngulet” në Shkup

20 Nëntor 2012 - 18:10      

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) përuroi zyrat e reja në Shkup.
Zyrat e reja të PDSH-së në kryeqendër do të shërbejnë për realizim te aktiviteteve te ndryshme partiake

Shkup, 20 nëntor- Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) përuroi zyrat e reja në Shkup.

Zyrat e reja të PDSH-së në kryeqendër do të shërbejnë për realizim te aktiviteteve te ndryshme partiake, por edhe si hapësirë ku qytetarët do të mundet që të jenë në komunikim të vazhdueshëm me partinë, të informohen mbi aktivitetet partiake por edhe të parashtrojnë vërejtjet, shkeljet apo padrejtësitë që u bëhen shqiptarëve në Shkup dhe rrethinë, transmeton Zhurnal.

Në këtë përurim mori pjesë edhe lideri i partisë Menduh Thaçi, deputetët dhe funksionarë të lartë partiak.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...