Një 40-vjeçare e lumtur si Cameron Diaz

4 Tetor 2012 - 19:43      

Aktorja seksi Cameron Diaz ka pozuar për revistën “Esquire”.Gjithashtu Diaz është shprehur gjatë një interviste në këtë revistë se ndihet më mirë tashmë që është 40 vjeç, sesa kur ishte 25.

Los Angeles, 4 tetor - Aktorja seksi Cameron Diaz ka pozuar për revistën “Esquire”.Gjithashtu Diaz është shprehur gjatë një interviste në këtë revistë se ndihet më mirë tashmë që është 40 vjeç, sesa kur ishte 25.

“Kam më shumë  besim tek vetja, tashmë di  gjëra të cilave përpara nuk i njihja ekzistencën. Të them të drejtën jam më mirë 40 vjeç sesa 25”, ka thënë Diaz.

Aktorja bukuroshe ka qenë pjesë e shumë prodhimeve kinematografike si “Charlie’s Angel”, “In her shoes”, “There’s something about Mary” etj.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...