Leonora Jakupi prezanton vëllanë e saj, Nolin

25 Shtator 2012 - 10:04      

Çdo ditë e më shumë në krah të motrave të famshme shqiptare, po reklamohen edhe shumë pjesëtarë të familjes.

Prishtinë, 25 shtator – Çdo ditë e më shumë në krah të motrave të famshme shqiptare, po reklamohen edhe shumë pjesëtarë të familjes.

Por, si duket këtë herë bëhet fjalë për një mashkull të një VIP-i, është ky siç e shihni në foto Noli, vëllai i këngëtares Leonora Jakupi.

Madje në ‘Facebookun’ e saj, siç raporton vipnews, Leonora e reklamon me shumë dashuri vëllanë, ku kanë pasuar shumë komente sidomos nga gjinia femërore, duke e komplementar atë për dukjen.

Ja që paska edhe vëllezër simpatikë, përveç motra që jemi mësuar të shohim në krah të personazheve të njohura publike. Për vajzat e interesuara, vëllai i Leonorës është në studime në Tiranë dhe mund ta gjeni atje.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...