Angelina Jolie në pritje të një transplanti mëlçie?

24 Shtator 2012 - 19:55      

Disa thashetheme po qarkullojnë në lidhje me shëndetin e Angelina Jolie-s. Mendohet se ajo vuan nga Hepatiti C. Sipas revistës “National Enquirer”, partnerja e Brad Pitt-it vuan nga Hepatiti C, sëmundje te cilën e ka marrë në kohën e rinisë kur abuzonte me tatuazhet apo drogën. Një burim ka thënë për revistën:

New York, 24 shtator - Disa thashetheme po qarkullojnë në lidhje me shëndetin e Angelina Jolie-s. Mendohet se ajo vuan nga Hepatiti C. Sipas revistës “National Enquirer”, partnerja e Brad Pitt-it vuan nga Hepatiti C, sëmundje te cilën e ka marrë në kohën e rinisë kur abuzonte me tatuazhet apo drogën. Një burim ka thënë për revistën: “Brad-i mendon se problemet shëndetësore te Angi-t vijnë si pasoje e stresit te madh, por miqtë mendojnë se ka diçka edhe më të keqe, ajo mund të jetë prekur nga Hepatiti C.” Burimi pohon gjithashtu se vizita ne Siri tek refugjatët u shkurtua për shkak të “dhimbjes së madhe të kokës dhe dehidratimit  ”. Revista “National Enquirer” shton gjithashtu se Jolie është në listën e pritjes për një transplant mëlçie. Stafi i saj ka reaguar menjëherë. Zëdhënësja  e saj ka deklaruar se ky lajm është i rremë dhe se dobësimi i Angelinas vjen nga udhëtimet e shumta dhe lodhja në sheshxhirime.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...