Humbje e thellë për Dallkun e Januzin

17 Shtator 2012 - 14:57      

Armend Dallku e Ahmed Januzi kanë pësuar humbje të thellë me Vorskla Poltavan. Vorskla të shtunën mbrëma në kuadër të javës së nëntë të kampionatit të Ukrainës u mposht 4:0 nga Metalisti. Dallku luajti tërë ndeshjen, ndërsa Januzi nga fillimi i pjesës së dytë. Vorskla është e 13-ta me tetë pikë.

Kiev, 17 shtator – Armend Dallku e Ahmed Januzi kanë pësuar humbje të thellë me Vorskla Poltavan. Vorskla të shtunën mbrëma në kuadër të javës së nëntë të kampionatit të Ukrainës u mposht 4:0 nga Metalisti. Dallku luajti tërë ndeshjen, ndërsa Januzi nga fillimi i pjesës së dytë. Vorskla është e 13-ta me tetë pikë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...