Beckham, mashkulli më i pashëm me kostum

14 Shtator 2012 - 22:32      

Edhe pse tashmë po i drejtohet të dyzetave, David Beckham është shpallur mashkulli më i pashëm me kostum. Ky rezultat erdhi pas një sondazhi me 2 000 persona të realizuar nga Austin Reed, për promovimin e një fushate bamirësie në Britaninë e Madhe, transmeton TCH.

Londër, 14 shtator - Edhe pse tashmë po i drejtohet të dyzetave, David Beckham është shpallur mashkulli më i pashëm me kostum. Ky rezultat erdhi pas një sondazhi me 2 000 persona të realizuar nga Austin Reed, për promovimin e një fushate bamirësie në Britaninë e Madhe, transmeton TCH.

Në vend të dytë u rendit aktori amerikan George Clooney, ndërsa në vend të tretë aktori britanik Daniel Craig, i famshëm për interpretimin e James Bond në vitet e fundit.

Ja renditja e 20 meshkujve më të pashëm me një kostum veshur:

1.       David Beckham

2.       George Clooney

3.       Daniel Craig

4.       Gary Barlow

5.       Hugh Grant

6.       Jenson Button

7.       Princi Harry

8.       Princi William

9.       Lewis Hamilton

10.     Robert Pattinson

11.     Rupert Penry Jones

12.     Benedict Cumberbatch

13.     Dermot O’Leary

14.     Jude Law

15.     Clive Owen

16.     Orlando bloom

17.     Mark Wright

18.     David Walliams

19.     George Lamb

20.     Simon Cowell 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...