Besim Dina me Oksigjen në KTV (video)

13 Shtator 2012 - 15:13      

Humoristi dhe shoumeni nga Gjakova, Besim Dina më nuk do të duket në RTK. Ai bashkë me emisionin e tij shumë të pëlqyer, Oksigjen do të shkojë në televizionin Kohavision (KTV). Kjo është bërë e ditur përmes një promo që ky televizion ka lëshuar me moton “Së shpejti”!

Prishtinë, 13 shtator - Humoristi dhe shoumeni nga Gjakova, Besim Dina më nuk do të duket në RTK. Ai bashkë me emisionin e tij shumë të pëlqyer, Oksigjen do të shkojë në televizionin Kohavision (KTV). Kjo është bërë e ditur përmes një promo që ky televizion ka lëshuar me moton “Së shpejti”!

 comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...