Humbi 60 kilogramë në 8 muaj

13 Shtator 2012 - 12:25      

Politikani belg, Bart De Wever, ka humbur 60 kilogramë në 8 muaj dhe gjithçka e ka shpjeguar në librin e tij të sapobotuar, transmeton starti njoftimin.
Wever ka folur rreth dietës me karotë me anë të së cilës ai ka rënë nga 142 kilogramë në 83 kilogramë.

Bruksel, 13 shtator - Politikani belg, Bart De Wever, ka humbur 60 kilogramë në 8 muaj dhe gjithçka e ka shpjeguar në librin e tij të sapobotuar, transmeton starti njoftimin.

Wever  ka folur rreth dietës me karotë me anë të së cilës ai ka rënë nga 142 kilogramë në 83 kilogramë.

Kryetari i Përgjithshëm i partisë së re Flamande, Bart De Wever, baba i katër fëmijëve, pohoi se ka ndjekur një dietë strikte nën kontrollin e mjekut.

“Njerëzit e kësaj zone i duan politikanët  e dhënë pas ushqimit. Mendoj se do humbas shumë vota  ashtu siç humba dhe kilet”, shprehet Wever rreth zgjedhjeve bashkiake, që do të zhvillohen muajin e ardhshëm në  Antwerpen

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...