Vrasje dhe plagosje në Shkodër

24 Gusht 2012 - 13:23      

Në fshatin Bardhaj të rrethit të Shkodrës, ka mbetur i vrarë një 20-vjeçar si dhe është plagosur vëllai i tij.

Shkodër, 24 gusht - Në fshatin Bardhaj të rrethit të Shkodrës, ka mbetur i vrarë një 20-vjeçar si dhe është plagosur vëllai i tij.

Ngjarja e rëndë u regjistrua rreth orës 20:00 të mbrëmjes së të enjtes. Dy vëllezërit, Gjin dhe Xhevahir Guri janë qëlluar në oborrin e shtëpisë nga komshiu i tyre.

Si pasojë e plumbave të marra, gjeti vdekjen e menjëhershme 20-vjeçari Gjin Guri ndërsa u plagos vëllai i tij, Xhevahir Guri.

Sapo ka marrë lajmin, policia e Shkodrës ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet e para.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...