E arta olimpike për hendbollistët francezë

12 Gusht 2012 - 19:10      

Përfaqësuesja e hendbollistëve të Francës mbrojti titullin e kampionit olimpik të fituar para katër vjetëve, duke mundur në finalen e sotme në Londër përfaqësuesen e Suedisë me rezultatin 22:21 (10:8).

Londër, 12 gusht – Përfaqësuesja e hendbollistëve të Francës mbrojti titullin e kampionit olimpik të fituar para katër vjetëve, duke mundur në finalen e sotme në Londër përfaqësuesen e Suedisë me rezultatin 22:21 (10:8).

Në luftë për medaljen  e bronztë, Kroacia mposhti atë të Hungarisë me rezultatin 33:26 (19:14).

comments powered by Disqus

Rrjetet sociale

Të tjera

E treta, e vërteta

2 Gusht 2015 - 12:07

E mira e qyteteve kufitare

2 Gusht 2015 - 12:05

Ushtria kineze – e korruptuar

2 Gusht 2015 - 12:02

Sulmon policin, arrestohet

2 Gusht 2015 - 11:59

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...