Prishtinë

23 Korrik 2012 - 10:19      

ANITA TOCI - KOHA
tel.: 044 558 002, e-mail: anita@koha.net

BERAT BICAJ - KOHAVISION
tel.: 044 400 069, e-mail: berat@koha.net ; ktvmarketing@koha.net

AFRIM VITIA - KOHA DITORE
tel.: 044 120 167, e-mail: afrim@koha.net ; marketing@kohaditore.com

Nexhmedin Berisha – KOHA PRINT
Tel: 045 701 288, e-mail: nexhberisha@koha.net ; print@koha.net

REDAKSIA
Tel&Fax . 038 226-438 ;  038 248-880; 038 243-875 ; Mob: 044 558 002 ;  044 956 942
e-mail: marketing@kohaditore.com

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...