Shqiptarët kundër aktores së filmave pornografikë

5 Korrik 2012 - 19:03      

Breanne Benson, shqiptarja e cila bën filma pornografikë në SHBA, përsëri ka pasur një debat të ashpër me bashkëpatriotët në profilin e saj në Twitter. Ajo ka thënë se shqiptarët nuk po e lënë atë rehat, edhe pse për punën e saj tashmë e di edhe familja e saj.

Breanne Benson, shqiptarja e cila bën filma pornografikë në SHBA, përsëri ka pasur një debat të ashpër me bashkëpatriotët në profilin e saj në Twitter. Ajo ka thënë se shqiptarët nuk po e lënë atë rehat, edhe pse për punën e saj tashmë e di edhe familja e saj.

Sipas saj, shqiptarët po e kërcënojnë jo vetëm atë, por tërë familjen e saj, transmetojnë mediet shqiptare.

“Më kërcënuan mua duke më thënë se do i tregojnë familjes sime, pasi e dinë emrin tim. Por, tashmë e tërë familja e di këtë gjë dhe ne kemi lidhje të shkëlqyer”, tha ajo.

Breanne, emri i vërtetë i së cilës është Adelina, kishte reaguar edhe më parë kundër disa komentuesve shqiptarë, të cilit kishin kërkuar nga aktorja e filmave pornografikë që të mos bëjë më filma të këtillë.

“Përsëri po më përgojojnë shqiptarët e zhurmshëm dhe të paditur! Duke më dhënë leksion pse unë bëj filma pornografikë! Qesharake, pse më flasin nëse nuk e dëshirojnë karrierën time”, tha ajo. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...