Hugh Grant, shoferi i pamatur me Ferrari

5 Qershor 2012 - 20:54      

Një shofer i pamatur ka qarkulluar në brigjet e “Costa Azzurras” në Itali për të kaluar pastaj në Montecarlo dhe Kanë

Los Angeles, 5 qershor - Një shofer i pamatur ka qarkulluar në brigjet e “Costa Azzurras” në Itali për të kaluar pastaj në Montecarlo dhe Kanë, Francë. Ai është aktori Hugh Grant, i cili me makinën e tij, tip Ferrari. Por problemi qendron sepse ai ka ecur me 200 km/h në një autostradë ku lejohej deri në 110 km/h.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...