Martohet Kaltrina Selimi

31 Maj 2012 - 14:51      

Pak ditë më parë thamë që këngëtarja, Kaltrina Selimi ishte larguar për në Londër, ku do të martohej me të fejuarin e saj Dritonin. Dhe ja ku shfaqen të dy ajo me një fustan të bardhë dhe Dritoni më një kostum prej dhëndri. Planet për martesë Kaltrina i kishte bërë dy vitesh por angazhimet e shumta nuk e kanë lenë që ajo të përcaktonte një datë të saktë për ceremoninë martesore. Ne i urojmë çiftit, jetë të gjatë dhe të lumtur bashkë.

Londër, 31 maj – Pak ditë më parë thamë që këngëtarja, Kaltrina Selimi ishte larguar për në Londër, ku do të martohej me të fejuarin e saj Dritonin. Dhe ja ku shfaqen të dy ajo me një fustan të bardhë dhe Dritoni më një kostum prej dhëndri. Planet për martesë Kaltrina i kishte bërë dy vitesh por angazhimet e shumta nuk e kanë lenë që ajo të përcaktonte një datë të saktë për ceremoninë martesore. Ne i urojmë çiftit, jetë të gjatë dhe të lumtur bashkë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...