Unitedi klubi më i pasur në botë, tejkalon Realin

Gara në Brezovicë dështon, FSK-ja s'pranon kushtet e serbëve

Gara në Brezovicë dështon, FSK-ja s'pranon kushtet e serbëve

Federata e Skijimit e Kosovës (FSK) edhe këtë vit nuk do ta mbajë garën "Kupa e Brezovicës", por as edhe gara tjetër në këtë qendër, më të madhen në Kosovë. Problemi është i vjetër: strukturat paralele serbe që menaxhojnë këtë qendër.

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...