Vështrime

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi

Tregtarët e dhimbjes njerëzore

Është e poshtër dhe krejt jonjerëzore që të trajtohet me lehtësi e papërgjegjësi një ndër dhimbjet më të mëdha të pasluftës...

Bekim Kupina

Bekim Kupina

S`dum Babën

Autoritetet kosovare duhet ta kenë një dokument të shkruar strategjik, i cili qartazi e përcakton rrugëtimin e Kosovës së paku në 20...

Halil Matoshi

Halil Matoshi

Një këndvështrim antihistoricist

Iluminizmi që u skalit nga përpjekja e çlirimit nëpërmjet arsyes nga këmbëngulja dhe përfytyrimi, paragjykimet dhe ideologjitë dhe ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • 4T2352ZurichARRIVED 08:51
 • EZY4579BerlinARRIVED 09:12
 • ST8656DusseldorfARRIVED 10:02
 • GM3224ZurichARRIVED 10:22
 • ST1748MunichARRIVED 10:16
 • Nr. fl.përStatusi
 • WK403ZurichTAKE OFF 09:22
 • 6Y9031PBucarestTAKE OFF 09:49
 • TK1018Istanbul - AtaturkTAKE OFF 09:38
 • EZY4580BerlinTAKE OFF 09:58
 • 4T2353ZurichTAKE OFF 10:04
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

NË FOKUS

Ortodoksët kremtuan ringjalljen e Krishtit

Besimtarët ortodoksë kremtuan festën e ringjalljes së Krishtit. Në mesnatë në te gjitha kishat ortodokse qytetarë të shumtë zhvilluan meshat e shenjta me rastin e pashkëve, që përkujtojn...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Kulturë

Sport

Lëmsh

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...